Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

Broker - Trans

5 00010 000 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie UE – wykonujemy transporty do krajów takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja

  • Trasy w pojedynczej obsadzie – samochód przypisany do kierowcy

  • System pracy 3 na 1 lub do uzgodnienia

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Karta kierowcy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 5 tys. do 10 tys. złotych

    Broker-Trans działa od ponad 25 lat na rynku transportu międzynarodowego.

    Siedziba firmy znajduje się w Kokoszkowach koło Starogardu Gdańskiego.

    Przewiń do profilu firmy