Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

Beliani

Beliani

Księcia Bogusława X 48

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na trasach międzynarodowych: Rajkowo-Niemcy; Niemcy - Francja- Szwajcaria, Niemcy- Holandia;

  • Odbiór kontenerów z portu w Hamburgu.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy;

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy (kurs na przewóz rzeczy, psychotesty);

  • Zaświadczenie o niekaralności;

  • Minimum roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych;

  • Skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań;

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego - mile widziana.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 8000 zł miesięcznie netto;

  • Korzystny system pracy – 5 dni pracy na 2 dni wolnego;

  • Kursy realizowane tylko i wyłącznie na potrzebny firmy Beliani;

  • Własny warsztat samochodowy;

  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy dla Ciebie i Twoich bliskich;

  • Możliwość zakupu mebli w atrakcyjnych cenach;

  • Kontakt z najlepszymi planerami i dyspozytorami;

  • Telefon służbowy z pakietem internetu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy designerskie meble zarówno do domu, jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie, łącznie zatrudniając ponad 600 utalentowanych pracowników. Jeżeli posiadasz dobrą znajomość języków obcych, marzysz o szybkim rozwoju i możliwości nauki, chcesz zdobywać nowe umiejętności oraz sprawdzić się w obliczu dynamicznych wyzwań - dołącz do nas!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu kierowców i usprawniać procesy logistyczne, mamy dla Ciebie ofertę na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli spełniasz opisane wyżej wymagania i masz doświadczenie w przewozach - dołącz do naszego zespołu Kierowców Międzynarodowych i aplikuj już dziś!

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!