Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

"UNION TRANSPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przewóz międzynarodowy

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy C+E, a przede wszystkim kod 95

  • karty kierowcy - bo na tarczki już nie mamy :)

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (wiemy że to już masz w kodzie 95)

  • aktualne orzeczenie psychologiczne (to też masz w kodzie 95)

  • zaświadczenie lekarskie (i to też tam jest)

  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę (bez pasji ciężko jest pracować)

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze plus dieta do 60 EURO ZA DZIEŃ

  • systemy pracy takie jak; 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2

  • pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów kandydatom zza wschodniej granicy

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, ciągniki VOLVO, DAF i SCANIA EURO 6 w które włożyliśmy wiele pasji

  • jeśli jesteś bez doświadczenia ale ciężarówki są twoją pasją to zapraszamy na szkolenie w systemie 3/1 (proszę pytać o dostępność)

  • zawieziemy Cię do pracy busem

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

DOŁĄCZ DO PASJONATÓW !

Pod numerem telefonu: 609 795 052 udzielimy dalszych informacji

www.uniontransport.eu