Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca Międzynarodowy C+E

EXIRO sp. z o.o.O firmie

7 50010 000 brutto / mies.
  • Marcina Kasprzaka 31, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EXIRO sp. z o.o.

Marcina Kasprzaka 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Kierowcy Międzynarodowego do jazdy po zachodniej Europie. Głównie na kierunkach Włochy-Austria-Niemcy-Dania-Norwegia

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na stanowisku Kierowcy C+E

  • aktualne prawo jazdy, badania, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy, ADR

  • dbałość o powierzony sprzęt, punktualność

  • stały kontakt z dyspozytorem

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • terminowość wypłat

  • elastyczny system czasu pracy (3/1/, 4/1, 6/2, 8/2, 2/2)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zadbany tabor, odzież roboczą

  • wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów

Exiro sp. z o.o. działa na rynku transportowym od 2018 roku.

Przewiń do profilu firmy