Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

Boekestijn Transport Sp z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy Zachodniej i UK.

  • Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt.

  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu.

  • System pracy 2/1, 3/1, 4/1 lub 4/2.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

  • Aktualne prawo jazdy kat. C + E.

  • Kurs na przewóz rzeczy.

  • KOD 95.

Mile widziane

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Podstawowy kurs ADR.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 90 euro na dobę + bonus dla kierowcy z doświadczeniem minimum rok.

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie.

  • Umowa na czas nieokreślony - wiążemy się z naszymi kierowcami na dłużej.

  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem).

  • Pomoc w organizacji szkolenia Kod 95

  • Dbamy o zadowolenie naszych kierowców - osobisty opiekun z Driver Care pomaga w każdej trudnej sytuacji.

  • Pracujemy zgodnie z normami czasu pracy i płacimy zawsze na czas.

  • Będziesz prowadził zadbany i nowoczesny tabor (śr. wiek samochodu 1.5 roku) gdzie 2/3 floty to kabiny XL.

  • Od początku oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

  • Nie martwisz się o gotówkę - pobór opłat odbywa się elektronicznie.

  • Pauzy odbywasz na strzeżonych parkingach lub w jednej z naszych baz.

  • Dyspozytor dba, aby Twoja trasa przebiegała optymalnie i pomaga w kontaktach z klientem.

  • W razie awarii, wymieniamy auto lub zlecamy odpowiednie naprawy, Ty po prostu kieruj :).

  • Dla najbardziej doświadczonych kierowców oferujemy programy rozwoju np. Best Driver.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników