Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy C+E

LOG-IN CZ s.r.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie Unii Europejskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + delegacje
  • Nowoczesny tabor samochodów marki Mercedes Benz
  • Naczepy: tylko izotermy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w pracy na trasach międzynarodowych min.1 rok
  • Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Solidność i punktualność
  • Mile widziana znajomość języków obcych umożliwiająca swobodną komunikacje

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w solidnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Pracę z przestrzeganiem norm czasu pracy, jazdy itd.
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i delegacje
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla kierowców na terenie UE

Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnią nienaganną reputacją w transporcie międzynarodowym.

Naszą specjalizacją jest przewóz towarów wysokowartościowych.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Czechach, z kolei polski oddział we Wrocławiu.

Naszym mottem jest: "zapobieganie wypadkom i kradzieżom dzięki konsekwentnie stosowanej technologii zabezpieczeń".

Kierowca Międzynarodowy C+E, pomorskie