Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy C+E

Boekestijn Transport Sp z o.o.O firmie

10 700–15 150
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy Zachodniej i UK.
  • Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt.
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu.
  • System pracy 3/1, 4/1, 4/2 lub inne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 1 rok.
  • Aktualne prawo jazdy kat. C + E.
  • Kurs na przewóz rzeczy.
  • KOD 95.
  • Podstawowy kurs ADR.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 79 euro na dobę + bonus dla kierowcy z doświadczeniem minimum rok.
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie do 89 euro na dobę + bonus.
  • Umowa na czas nieokreślony - wiążemy się z naszymi kierowcami na dłużej.
  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem).
  • Dbamy o zadowolenie naszych kierowców - osobisty opiekun z Driver Care pomaga w każdej trudnej sytuacji.
  • Pracujemy zgodnie z normami czasu pracy i płacimy zawsze na czas.
  • Będziesz prowadził zadbany i nowoczesny tabor (śr. wiek samochodu 1.5 roku) gdzie 2/3 floty to kabiny XL.
  • Od początku oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Nie martwisz się o gotówkę - pobór opłat odbywa się elektronicznie.
  • Pauzy odbywasz na strzeżonych parkingach lub w jednej z naszych baz.
  • Dyspozytor dba, aby Twoja trasa przebiegała optymalnie i pomaga w kontaktach z klientem.
  • W razie awarii, wymieniamy auto lub zlecamy odpowiednie naprawy, Ty po prostu kieruj :)
  • Dla najbardziej doświadczonych kierowców oferujemy programy rozwoju np. Best Driver.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Kierowca Międzynarodowy C+E, śląskie