Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

BY THE WAY Radosław Korcz

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca międzynarodowy C+E

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej minimum 1 rok

  • prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy cyfrowa

  • aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne

  • świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95)

  • język angielski - mile widziany

To oferujemy

  • Nasza oferta:

  • wynagrodzenie:  80 EUR dziennie netto

  • praca na terenie Unii Europejskiej (kółka: Benelux- Norwergia do Oslo) w systemie 3/1 lub 3/2 lub 4/1 lub 4/2

  • praca w nowych ciągnikach SCANIA + chłodnia

  • zaplecze socjalne na terenie Niemiec

  • zmiany w Lubeck, Hamburgu

  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.