Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

STAR Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw w transporcie międzynarodowym (Europa) i krajowym

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów czasu pracy, ADR

  • Dbałość o powierzony ładunek i powierzony sprzęt

  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

  • Praca w pojedynczej obsadzie

Nasze wymagania

  • Ważne dokumenty oraz uprawnienia wymagane przy przewozach materiałów niebezpiecznych (uprawnienia ADR cysterny, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy),

  • Mile widziane doświadczenie w przewozach cysternami w transporcie międzynarodowym

  • Chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość

  • Mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej finansowo i z dużym doświadczeniem firmie transportowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie płatne w terminie

  • Możliwość nauki zawodu dla kierowcy bez uprawnień ADR

  • Nowoczesną flotę pojazdów do 5lat (DAF)

Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. to firma łącząca wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Istniejemy w sektorze transportowym nieprzerwanie od 1999 roku.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym oraz intermodalnym ciekłych produktów pochodzenia chemicznego i petrochemicznego.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.star-polska.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Miejsce zatrudnienia

Miejsce zatrudnienia: Brzeg Dolny , woj, dolnośląskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 667650800 lub 667650803