Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

Mainfreight Poland Sp. zo.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Do ustalenia

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Podstawowe uprawnienia ADR

  • Uprawnienia: karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne

  • Motywacja i zaangażowanie

  • Terminowość

  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie z zagranicznym kapitałem

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie: podstawa, diety 55-60 EURO, ryczałty, dyżury, kwartalne nagrody uznaniowe

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, MultiSport, PPE

  • Stałe trasy po dużych punktach przeładunkowych

  • Jazda po Europie Zachodniej i Południowej

  • System pracy 3/1

  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy

  • Dostęp do kuchni, łazienki, pralni, pokoju telewizyjnego/wypoczynkowego

  • Parkingi płatne, monitorowane, opłacane przez pracodawcę

  • Nowoczesny tabor z pakietem serwisowym (MAN, DAF, Mercedes)

  • Kompleksowe szkolenie stanowiskowe

  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

  • Zwrot kosztów za badania i szkolenia ADR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Mainfreight Poland Sp. zo.o.

Mainfreight Poland jest częścią Grupy Mainfreight oraz kompleksowym dostawcą rozwiązań logistycznych w ramach łańcuchów dostaw. Specjalizuje się w transporcie drogowym, morskim oraz lotniczym. Mainfreight Poland posiada własną nowoczesną flotę liczącą 60 zestawów (ciągnik + naczepa) i współpracuje z podwykonawcami, dysponującymi ponad 200 autami. Mainfreight w Polsce ma siedzibę w Pruszkowie k/Warszawy.

Przewiń do profilu firmy

Kierowco przyjdź, zobacz i zostań Kierowcą Mainfreight!

+ 48 882 130 677 lub 660-476-461