Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy C+E

GEBER Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Dbałość o przewożony towar
  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków
  • Rozliczanie się z dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Dbałość o powierzony sprzęt pod względem technicznym ( serwisy ) jak i jego czystość

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Cyfrowa karta kierowcy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Elastyczny system - pracy 2/1, 3/1, 4/1 lub co weekend w domu
  • Praca na terytorium PL oraz na trasach Europy Zachodniej
  • Pełne wsparcie dyspozytorów
  • Praca wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • Opieka medyczna za granicą
  • Serwis na bazie transportowej oraz serwis u producentów
  • Nowoczesna flota - komfortowe, serwisowane oraz zadbane pojazdy firm Mercedes i DAF ( możliwe własne auto)
  • Telefon służbowy, parking firmowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników

Geber Sp. z o.o. – specjalizujemy się w organizacji przewozów krajowych i międzynarodowych. Transportujemy wszelkiego rodzaju ładunki, obsługujemy duże, jak i małe firmy. Wszystkim swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełną obsługę procesu logistycznego od otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku.

Praca na terenie PL + Europa Zachodnia

Kierowca Międzynarodowy C+E, Niemcy