Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E

U.T.M. GWIDON FRONTCZAKO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca C+E na ciągnik siodłowy + firanka

  • Auto przypisane do kierowcy

  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy

  • Przewozy na terenie Unii Europejskiej (Polska, Niemcy, Francja, Włochy, Polska)

  • System pracy 4/1

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E

  • Aktualne badania lekarskie

  • Aktualna karta kierowcy

  • Doświadczenie w jazdach po UE

To oferujemy

  • Terminową płatność - wynagrodzenie stałe + diety

  • pojedyncze obsady,

  • wypłaty po zjeździe,

  • zaliczki wypłacane na potrzeby kierowcy,

  • karty paliwowe,

  • automatyczne czytniki poboru opłat drogowych,

  • szkolenia kierowców.

O nas

Firma transportowa U.T.M. GWIDON FRONTCZAK, z siedzibą w Łodzi, w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca międzynarodowy C+E. Firma działa w transporcie usług międzynarodowych od 30 lat.