Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy C+E PL-DE-FR

"PIT TRANSPORT" sp. z o.o. O firmie

8 00012 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy niedużą firmą  transportowa z Wrocławia z 15 letnim doświadczeniem,

Zapewniamy:

  • Doświadczony zespól,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Stałe ładunki,
  • Wypłatę zawsze na czas, max do 14 dni,
  • Premie

Opis stanowiska:

  • Posiadamy krótsze i dłuższe trasy z wyjazdami z Wrocławia. Powroty zawsze do bazy, która jest na terenie Wrocławia.
  • Możliwość umówienia się na system, który będzie odpowiadał obu stronom, jesteśmy przy tym elastyczni, ponieważ mamy różne oferty ładunkowe.
  • Istnieje również możliwość pracy w podwójnej obsadzie, na kolkach 3-5 dniowych, do ustalenia.

Wymagania:

  • Oprócz prawa jazdy C+E,  umiejętności jazdy samochodem ciężarowym
  • Wymagamy znajomości przepisów czasu pracy kierowcy,
  • Umiejętności podpinania naczep ciągnika siodłowego,
  • Komunikacji ze spedytorami i firma,
  • Umiejętności obsługi telefonu komórkowego / nawigacji / komunikatora,
  • Kultury osobistej kierowcy

Oferujemy:

  • Oferujemy wysokie zarobki,
  • Nowoczesną flotę pojazdów do 3lat ( DAF/ MAN/ SCANIA)
  • Zjazdy do Wrocławia zawsze w ustalonym terminie,
  • Premie za dobrze wykonaną pracę,
  • Wyplaty zawsze na czas,
  • Możliwość ustalenia indywidualnego systemu pracy

Ogłoszenie archiwalne