Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C+E

P. S. T. "ANT-DAR" Kościjański & Oleksiak Sp. J.

Nadrzeczna 1B

Poraj (pow. myszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy - kierunki: Niemcy, Francja, Luksemburg, Czechy

  • Wyjazdy tygodniowe (odpoczynki tygodniowe w domu)

  • Pracujemy na naczepach KOGEL typu firanka z Coil-muldą.

  • Prowadzenie pojazdu o masie całkowitej 40 ton

  • Współpraca z działem spedycji w naszej firmie

  • Dbanie o własny pojazd

  • Dbanie o zabezpieczenie ładunków

  • Kontrola dokumentacji przewożonych ładunków

  • Nadzór nad załadunkiem pojazdu

Nasze wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii C+E

  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy

  • Podstawowa znajomość mechaniki samochodowej

  • Punktualność

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności

  • Szkolenia

  • Własny ciągnik siodłowy (brak przesiadek między pojazdami)

  • Pracę w obsadzie jednoosobowej

  • Pauzy tygodniowe w domu

O nas

Przedsiębiorstwo spedycyjno-transportowe „ANT-DAR” Sp. J. istnieje od 1992r. Firma od ponad 28 lat specjalizuje się w organizacji procesu transportowego na skali krajowej oraz międzynarodowej. P.S.T. „ANT-DAR” rozpoczynając działalność, było ukierunkowane głównie na transport krajowy.  W chwili obecnej zapewniamy transport na terenie Polski, Niemiec, Francji, Belgii oraz Luxemburga.