Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca międzynarodowy C + E

ZAUDER WOJCIECH ZAUDERO firmie

Rekrutacja zdalna

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagania:

  • Karta kierowcy
  • Aktualne badania
  • Praktyka w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska:

Zatrudnię kierowcę ciągnika siodłowego + firanka na przewozy międzynarodowe (PL, D, F, IT , PL) .Auto przypisane do kierowcy. System pracy 3 lub do uzgodnienia na 1 .Terminowa i szybka płatność- wynagrodzenie zasadnicze + diety. Wyjazd i powrót do kraju ciężarówką. Wymagana praktyka w transporcie międzynarodowym. Kontakt telefoniczny 603130564 i email.

Ogłoszenie archiwalne