Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy C + E

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jerzy Smolańczuk Firma Usługowa JURKPOL

    Nasza firma zajmuje się transportem zagranicznym różnorakich rodzajów dóbr na rzecz firm bądź osób fizycznych. Swoją działalność opiera na transporcie zagranicznym. Cechuje się rzetelnością, dokładnością oraz stosunkowo szybkim czasem dostawy. Pragniemy się rozwijać, poprzez dodawanie do naszej oferty coraz to nowych rejonów, do których mogą być dostarczone towary, przy czym nie zaniedbując naszych aktualnych klientów.

    Firma JURKPOL poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy jako: Kierowca międzynarodowy

    Opis stanowiska:

    • ciągnik siodłowy + firanka
    • trasy międzynarodowe po UE

    Wymagania:

    • preferowane doświadczenie zawodowe
    • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawa + diety (podstawa brutto: 2550zł , diety: 55/60€ przez 7 dni w tygodniu!)
    • pracę w systemie 3/1 lub 4/1
    • umowę na czas nieokreślony
    • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie
    • pracę od zaraz!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie podania klikając w przycisk aplikowania lub pod kontakt pod numer 500 596 889