Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C + E / Міжнародний водій С + Е / tandem/plandeka/ - bez doświadczenia

XPO LogisticsO firmie

7 50010 500 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • komunikatywna znajomość j. polskiego

  • możliwość wjazdu do każdego kraju w EU

To oferujemy

  • zwrot kosztów dojazdów do bazy w Nowej Soli k/Zielonej Góry (powyżej 100 km) - od 200 do 700 PLN, w zależności od odległości

  • oferujemy pracę dla młodych i niedoświadczonych Kierowców, których wyszkoli nasza doświadczona Kadra; oferujemy również pracę dla ludzi dojrzałych, którzy docenią doskonałą opiekę oraz całodobowe wsparcie naszych Koordynatorów.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe 2800 PLN brutto / 55 EUR diety dobowej / dodatkowe świadczenia finansowe

  • zawsze terminowe wynagrodzenie /w ostatnim dniu miesiąca

  • wszystkie świadczenia rozliczane i wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy /praca w nocy, praca w święta

  • możliwość spędzania pauz dobowych na świetnie wyposażonych bazach /bezpłatne prysznice oraz WiFi, pralki, sala TV, kuchnia

  • odpowiedni odpoczynek – konieczność przestrzegania przepisów o czasie pracy kierowców

  • bogaty pakiet socjalny /bardzo dobre, rozszerzone ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne, dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej

  • całodobową opiekę doświadczonych koordynatorów podczas podróży służbowe

XPO Logistics

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO, jednego z 5 największych globalnych dostawców rozwiązań zarządzania transportem. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw dla niemal 70% firm z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50000 Klientów, zatrudniamy 97000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO drugą firmą spedycyjną na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

teren poza granicami Polski