Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy C + E Chłodnia

NF TRANSPORT sp. z o.o.O firmie

10 000–14 000
brutto / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Sumienne wykonywanie obowiązków / zleceń.
  • Uczestnictwo w odbiorze ładunku i rozładunku.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej.
  • Rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowanych.
  • Informowanie o stanie technicznym auta.

Nasze wymagania

  • Aktulane prawo jazdy C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Aktualne orzeczenie psychologiczne
  • Komunikacja w języku polskim (instrukcje wydajemy w języku Polskim).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne, terminowe, przejrzyste wynagrodzenie + systemy premiowe
  • Dowolny system pracy - Ty wybierasz, ile chcesz być w trasie. Jednak najmniej to dwa tygodnie z trasie.
  • Najnowszą flotę i pracę wyłącznie na sprawnym, dobrze wyposażonym sprzęcie.
  • Karty paliwowe oraz opłaty za drogi automatycznymi czytnikami.
  • Pomoc doświadczonego Spedytora 24 na dobę.
  • Ładunki bez wymiany palet.
  • Premie uznaniowe, ecodriving, za polecenia.
  • Transport do miejsca w którym kierowca obejmuje ciężarówkę, w większości przypadków możliwy jest transport prosto z pod miejsca zamieszkania.

O nas

W związku z ciągłym rozwojem i zwiększającą się ilością pojazdów firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług transportowych szuka specjalistów w dziedzinie transportu międzynarodowego organizowanym w obszarze Europy zachodniej.

Posiadamy flotę, która pozwala na obsługę większości towarów na rynku, w skład której wchodzi między innymi 25 chłodni Volvo. Specjalizujemy się w transporcie owoców i warzyw do Oslo i ryby z Oslo do krajów Europy Zachodniej jak Niemcy, Belgia, Holandia, Luxembourg czy Francja.

Firmy jest rozpoznawalna w większości firm załadunkowych w Europie zachodniej.

Kierowca Międzynarodowy C + E Chłodnia, zachodniopomorskie