Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy C + E

JANISZEWSKI THERMOTRANSPORT sp. z o.o.

9 00012 000 brutto / mies.
  • Wierzbowa 5
    Glincz (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wierzbowa 5

Glincz (pow. kartuski)

Nowoczesna firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, na rynku od 2001 roku,  świadcząca usługi transportowe w ruchu krajowym oraz międzynarodowym.

Oferujemy usługę transportową artykułów spożywczych tj. owoce i warzywa , mrożonki , świeże ryby (powroty z Norwegii) oraz towary neutralne.

Zaufali nam najwięksi znani producenci żywności.

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kierowcy pojazdu ciężarowego w ruchu międzynarodowy
  • Trasy z  Polski, do krajów Unii Europejskiej tj. Niemcy, Holandia, Belgia oraz krajów Skandynawskich tj. Dania, Szwecja, Norwegia
  • Praca w pojedynczej obsadzie
  • bez wymiany palet EUR

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. CE
  • karta kierowcy
  • minimum 2 lata doświadczenia w ruchu międzynarodowym
  • 24 dni pracy w miesiącu
  • udokumentowana niekaralność
  • książeczka sanepidowska (pomagamy w wypełnieniu dokumentów)
  • certyfikat na obsługę elektrycznych paleciaków (możliwe do wykonania w zewnętrzna firmie)

Oferujemy:

  • pojazd przypisany do kierowcy (Scania , Volvo , DAF)
  • początek/koniec trasy zawsze na bazie firmy
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • prace na trasach Polska - UE - Norwegia
  • odpowiednio przystosowany park maszynowy / opony zimowe, automatyczne łańcuchy, system GPS
  • prace na urządzeniach GPS marki Webfleet / TomTom Work
  • wsparcie doświadczonych mechaników i spedytorów
  • oferujemy wyposażenie oraz odzież roboczą ( w tym zimowe kombinezony)

Zainteresowanych prosimy dołączyć CV

Informacje dodatkowe na www.thermotransport.pl

Zapraszamy do współpracy.

Ogłoszenie archiwalne