Przed wysłaniem aplikacji koniecznie proszę przeczytać poniższe oświadczenie - wysłanie aplikacji jest równoznaczne z akceptacją jej założeń. Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka XPO Transport Solutions Poland sp. Z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Chemiczna 5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”). Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych. Nadto, w przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez XPO Transport Solutions Poland z siedzibą w Zielonej Górze w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
XPO Logistics

Kierowca Międzynarodowy C + E / Міжнародний водій С + Е / tandem/plandeka/ - bez doświadczenia

XPO LogisticsO firmie

7 50010 500 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • komunikatywna znajomość j. polskiego

  • możliwość wjazdu do każdego kraju w EU

To oferujemy

  • zwrot kosztów dojazdów do bazy w Nowej Soli k/Zielonej Góry (powyżej 100 km) - od 200 do 700 PLN, w zależności od odległości

  • oferujemy pracę dla młodych i niedoświadczonych Kierowców, których wyszkoli nasza doświadczona Kadra; oferujemy również pracę dla ludzi dojrzałych, którzy docenią doskonałą opiekę oraz całodobowe wsparcie naszych Koordynatorów.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe 2800 PLN brutto / 55 EUR diety dobowej / dodatkowe świadczenia finansowe

  • zawsze terminowe wynagrodzenie /w ostatnim dniu miesiąca

  • wszystkie świadczenia rozliczane i wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy /praca w nocy, praca w święta

  • możliwość spędzania pauz dobowych na świetnie wyposażonych bazach /bezpłatne prysznice oraz WiFi, pralki, sala TV, kuchnia

  • odpowiedni odpoczynek – konieczność przestrzegania przepisów o czasie pracy kierowców

  • bogaty pakiet socjalny /bardzo dobre, rozszerzone ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne, dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej

  • całodobową opiekę doświadczonych koordynatorów podczas podróży służbowe

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO, jednego z 5 największych globalnych dostawców rozwiązań zarządzania transportem. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw dla niemal 70% firm z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50000 Klientów, zatrudniamy 97000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO drugą firmą spedycyjną na świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Miejsce pracy

teren poza granicami Polski