Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma istnieje na rynku 15 lat. Nasza flota to samochody max. 4 letnie Scania Mercedes.
    Obszar działania: Kraje Europy Zachodniej

    Obowiązki:

    • Wykonywanie obowiązków kierowcy zgodnie z przepisami i instrukcjami.
    • Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem.

    Oczekujemy od kandydata:

    • Prawa jazdy kategorii C+E,
    • Mile widziane posługiwania się językiem angielskim czy niemieckim,
    • Doświadczenia w pracy na terenie Europy.

    Oferujemy:

    • Pracę w polskiej firmie,
    • Wynagrodzenie  2000 euro,
    • Wypłatę na czas,
    • Pomoc w uzyskaniu uprawnień dla kierowców. Badania medyczne i psychotesty, kod 95.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.