Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej i pojedynczej obsadzie.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+ E,

  • prawo wykonywania zawodu kierowcy (Kod 95),

  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,

  • karta kierowcy,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • transport do pracy do Holandii Na koszt firmy

  • system pracy: 2/1, 3/1, 4/2 do wyboru

  • flotę najnowocześniejszych pojazdów

  • wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu

  • opieka medyczna na terenie UE

  • wyjazd do pracy: Szubin kujawsko-pomorskie

  • wyjazdy do pracy z Krakowa oraz obszaru Śląska (Katowice, Opole, Wrocław) dla osób z tych rejonów.

  • Chętnie przyjmiemy do pracy kobiety na podwójną obsadę z mężem lub partnerem.

  • Dzięki Akademii Kierowców HSF Logistics Polska, pracę znajdą u nas również osoby bez doświadczenia w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonującą w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 750 pracowników oraz dysponujemy taborem 270 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej.

Przewiń do profilu firmy