Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. B

EWELINA ŻBIK CROSIK 2005

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 50013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Alwernia

    Alwernia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu

  • Zabezpieczanie ładunków

  • Sporządzanie dokumentacji przewozowej

  • Bieżąca, podstawowa kontrola pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość pracy w krajach europejskich

  • Dyspozycyjność, dbałość o powierzony sprzęt

  • Język polski w stopniu komunikatywnym

  • Uprawnienia ADR będą dodatkowym atutem

  • Paszport również będzie przydatny

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę spedytora 24h/dobę

  • Nowe samochody (plandeka/winda) kurnik/twincab

  • System pracy 3/1 (3 tygodnie w trasie/1 tydzień w domu)

  • Wypłaty po zjeździe z trasy (możliwość wypłacania zaliczek)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień

O nas

Firma transportowa CROSIK2005 poszukuje kierowców w transporcie międzynarodowym kat.B

Firma od 2005 roku zajmuje się transportem i spedycją. Specjalizujemy się w transporcie ładunków pojazdami do 3.5t na terenie całej Europy.

Nasza flota, składająca się z 42, nowych, kompleksowo wyposażonych aut, które razem z samochodami dostawczymi naszych Partnerów codziennie pokonują tysiące kilometrów bezpiecznie i terminowo przewożąc towary na rynku krajowym oraz UE.