Logo Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. B - bus do 3,5t

Transwise.plO firmie

7 000–11 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia współpracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową kooperację z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Przewozy towarów odbywają się na samochodach dostawczych z zabudową sypialnianą o ładowności 10 europalet w systemie 3 lub 4 tygodnie w trasie na 1 tydzień wolnego.

Nasze wymagania

  • dobra orientacja w terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobre umiejętności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • bardzo korzystne warunki finansowe (średnio 7 000 PLN na rękę),
  • wstępne szkolenie (założenie i prowadzenie własnej firmy, zasady sukcesu w branży),
  • darmowy poradnik przewoźnika w transporcie międzynarodowym,
  • długoterminową umowę z rzetelną firmą spedycyjną,
  • możliwość dalszego rozwoju firmy.
  • stałe wsparcie specjalistów z branży.

Jesteśmy Transwise – i wsparciem doradczym branży transportowej (w transporcie drogowym do 3,5 t.) zajmujemy się już od 8 lat. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy początkującym przedsiębiorcom nie tylko przy zakładaniu firmy, ale też na każdym kolejnym kroku rozwoju biznesu. Wspieramy w codziennych wyborach, wspólnie rozwiązujemy problemy i świętujemy sukcesy. Stąd właśnie wiemy, jak sprytnie dodawać naszym partnerom skrzydeł.

Kierowca międzynarodowy kat. B - bus do 3,5t, lubuskie