Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy kat. B

  • małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma transportowa TTD MICHALIK poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Wymagania:

  • poszukujemy osób doświadczonych jak i bez doświadczenia (firma gwarantuje dwutygodniowe szkolenie)
  • obywatelstwo polskie lub kartę stałego pobytu wraz z pozwoleniem na pracę umożliwiające założenie działalności gospodarczej
  • własna działalność

Oferujemy:

  • dwutygodniowe szkolenie na trasach międzynarodowych (dla kierowców bez doświadczenia)
  • wynagrodzenie naliczane na podstawie ilości przejechanych kilometrów oraz kilometry gwarantowane
  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, nawigacja GPS
  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
  • możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy TTD Michalik:
ul. Breńska 84
43-436 Górki Małe,
Tel. 784496326 - (poniedziałek - piątek od 9.00 do 15:00) po uprzednio umówionym spotkaniu.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się