Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. B

KAEM TRANSPORT

8 00013 500 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:wyjazdy w systemie 23/7 dni (preferowane 30/10)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń przewozu towarów samochodem dostawczym o DMC do 3,5t na terenie całej Europy

  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej

  • dbałość o powierzone mienie

  • dbałość o dobry wizerunek własny oraz firmy

  • uczciwość, sumienność oraz punktualność

Nasze wymagania

  • ważne we wszystkich krajach UE prawo jazdy kat. B

  • aktualny PASZPORT

  • gotowość do wyjazdu w systemie minimum 23/7 dni (preferowane 30/10)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość dokumentacji transportowej

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności organizacji oraz dobrej orientacji w terenie

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wstępne przeszkolenie

  • długoterminową współpracę

  • pracę na sprawnych, maksymalnie 3-letnich samochodach dostawczych IVECO 8ep. ze spaniem z tyłu

  • samochody wyposażone w lodówkę (kompresor), nawigacje itp.

  • dobrą organizację pracy oraz wsparcie 24/7

  • rozliczenie w dniu zjazdu, oraz terminową wypłatę należności (na konto bankowe)