Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy kat. B

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowa TTD MICHALIK poszukuje osób na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1
    • załadunek i rozładunek towarów
    • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
    • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
    • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
    • dbałość o powierzone narzędzie pracy

    Wymagania:

    • poszukujemy osób doświadczonych jak i bez doświadczenia (firma gwarantuje dwutygodniowe szkolenie)
    • obywatelstwo polskie lub kartę stałego pobytu wraz z pozwoleniem na pracę umożliwiające założenie działalności gospodarczej
    • własna działalność

    Oferujemy:

    • dwutygodniowe szkolenie na trasach międzynarodowych (dla kierowców bez doświadczenia)
    • wynagrodzenie naliczane na podstawie ilości przejechanych kilometrów oraz kilometry gwarantowane
    • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, nawigacja GPS
    • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
    • możliwość rozwoju

    Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy TTD Michalik:
    ul. Breńska 84
    43-436 Górki Małe,
    Tel. 784496326 - (poniedziałek - piątek od 9.00 do 15:00) po uprzednio umówionym spotkaniu.