Oferta pracy

Kierowca międzynarodowy kat. B - umowa o pracę

TTD MICHALIKO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1

  • załadunek i rozładunek towarów

  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku

  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu

  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji

  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • min. 3 miesiące doświadczenia w pracy jako kierowca w międzynarodowym transporcie rzeczy

  • ważna wiza (min. 6 miesięcy) lub karta pobytu dla pracowników z Ukrainy, Białorusi.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę współpracy

  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, nawigacja GPS

  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU

  • możliwość rozwoju

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy