Logo Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. B - umowa o pracę

TTD MICHALIKO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH + NO) w systemie 3/1
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • min. 3 miesiące doświadczenia w pracy jako kierowca w międzynarodowym transporcie rzeczy
  • ważna wiza (min. 6 miesięcy) lub karta pobytu dla pracowników z Ukrainy, Białorusi.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę współpracy
  • narzędzia pracy - samochód Renault Master, telefon komórkowy, nawigacja GPS
  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
  • możliwość rozwoju

Kierowca międzynarodowy kat. B - umowa o pracę, zachodniopomorskie