Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

KUŁTON TRANSPORT SP. Z O.O. SP.K.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kaliska 25

Czekanów (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • transport towarów na terenie całej Europy

  • dopilnowanie dokumentacji załadunkowo – rozładunkowej

  • dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 wraz z aktualnym świadectwem kwalifikacji

  • karta kierowcy

  • ADR podstawowy

  • książeczka sanepidowska ( możliwość jej wyrobienia przed zatrudnieniem )

  • ważny paszport

To oferujemy

  • pracę na nowych ciągnikach marki MAN wraz z naczepami typu chłodnia / firanka

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • system pracy do uzgodnienia

  • dodatek stażowy

  • premię rekrutacyjną

  • ubezpieczenie grupowe

  • odzież firmową

  • dla kierowców bez doświadczenia system wdrożenia

  • szerokie zaplecze socjalne

O nas

KUŁTON TRANSPORT Sp. z o.o Sp. k. to firma z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku TSL. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, transporcie materiałów niebezpiecznych oraz składowaniu towarów w mroźni składowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kierowców w ruchu międzynarodowym.