Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

STADI INTERNATIONAL TRANSPORT Patryk Stadnicki

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • odpowiednie zabezpieczenie towaru

  • sprawdzanie ilości załadowanego towaru + poprawności dokumentów transportowych

Nasze wymagania

  • punktualność

  • rzetelność

  • odpowiedzialność

  • dobra komunikacja

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

O nas

Firma Stadi International Transport Patryk Stadnicki , zatrudni kierowcę zawodowego C+E w transporcie międzynarodowym. Jeździmy po Europie zachodniej, nasze główne kierunki to DE-FR-BE-NL-IT-AT - posiadamy same nowe pojazdy marki DAF XF480 - z naczepami Koogel typu firanka. Preferujemy system pracy 2/1 - lub inny dogodny dla kierowcy. Zainteresowanych proszę o kontakt pn-pt w godzinach 8-16

pod nr tel : 696 652 970.