Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

AMS TRANSPORT sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Kierowca Międzynarodowy Chłodnia

  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w ruchu międzynarodowym i krajowym mile widziane

  • prawo jazdy kat. C + E

  • ważna karta kierowcy

  • dbałość o pojazd jak i powierzony ładunek

  • sumienność i punktualność

  • wysoka kultura osobista

  • uważasz, ze już najwyższy czas na zmianę w życiu zawodowym, to szukamy właśnie Ciebie

To oferujemy

  • nowoczesne, serwisowane auto (Pojazd przydzielony do Kierowcy na stałe) ,

  • zawsze terminowe wynagrodzenie

  • strzeżony parking dla samochodów prywatnych na czas pracy w siedzibie firmy,

  • Karty paliwowe ,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie - warunki umowy do uzgodnienia,

  • Stałe dodatki do wynagrodzenia oraz atrakcyjny system motywacyjny dający możliwość uzyskania dodatkowych profitów,

  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców,

  • możliwość tankowania paliwa bezgotówkowo do prywatnego auta

O nas

AMS Transport jest to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu krajowego i międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych od dwóch pokoleń . Posiadamy swoją bazę w Niepruszewie k/Poznania.