Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Maciej Niechcaj M . D . M. TRANSPORTO firmie

7 100 / mies. (zal. od umowy)
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MDM Transport z siedzibą w Olsztynie to firma głównie  specjalizująca się od roku 2013 w międzynarodowym transporcie drogowym kontenerów morskich na trasach Unii Europejskiej . Decydującą rolę odgrywają u nas przede wszystkim pracownicy . To oni są głównym kołem napędowym dynamicznego rozwoju firmy. Jesteśmy rzetelną firmą.

Kierowca międzynarodowy C+E - KONTENERY MORSKIE

W ramach reorganizacji poszukujemy na stanowisko KIEROWCY MIĘDZYNARODOWEGO C+E KONTENERY MORSKIE

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • aktualne dokumenty wymagane dla zawodowego kierowcy
  • min.roczne doświadczenie w transporcie drogowym kontenerów morskich w granicach Europy Zachodniej
  • wiedza z zakresu przepisów dotyczących kierowców w transporcie drogowym.
  • znajomość procedur obowiązujących kierowców podczas zdawania i pobierania kontenerów w portach morskich
  • dobra organizacja pracy oraz uczciwość
  • niekaralność
  • karta kierowcy
  • podstawowe uprawnienia ADR ( będą dodatkowym atutem)

Obowiązki:

        Transport kontenerów morskich w granicach Europy Zachodniej ( Niemcy, Holandia,Belgia,Francja,Szwajcaria)

Oferujemy:

Stale zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie, samozatrudnienie w stabilnej , rzetelnej i ciągle rozwijającej się firmie transportowej.Atrakcyjne warunki wynagrodzenia . System pracy  2/1 . Auto służbowe na dojazdy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv baz kontakt telefoniczny

Ogłoszenie archiwalne