Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E oraz C

M&R Logistics Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca według zleconych obowiązków

Nasze wymagania

  • ważne prawo jazdy kat. C+E, C

  • karta kierowcy

  • ważny paszport

  • podstawowe ADR

  • mile widziana książeczka sanepidowska

  • dbałość o powierzony sprzęt, ładunek, dokumenty transportowe

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia na umowie NIEMIECKIEJ z cotygodniowymi zjazdami

  • oficjalne zatrudnienie i ubezpieczenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie miesięczne

  • zarobki zależne od wybranego systemu pracy

  • nowe ciągniki marki Volvo, DAF, Mercedes-Benz oraz MAN

  • główne trasy UE+GB

  • przyjmujemy również kierowców bez doświadczenia do przyuczenia

Systemy pracy:

  • jedenaście dni w trasie na trzy dni w domu

  • siedemnaście dni w trasie na cztery dni w domu

  • dwa tygodnie w trasie na tydzień w domu

  • trzy tygodnie w trasie na tydzień w domu

Kontakt

Maciej Cieślak tel. +48 668 360 113

[email protected]

Grupa M&R Logistics działa na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu spedycji, organizacji procesów transportowych oraz zagadnień logistycznych co sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług TSL.

Przewiń do profilu firmy