Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

MBM TRANSPORT MATEUSZ MUSIAŁ

9 00010 000 brutto / mies.
  • Mikołaja Kopernika 34, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Mikołaja Kopernika 34

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja otwarta dla kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E. Główny kierunek jazdy to Polska - Włochy - Polska.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • aktualne prawo jazdy kategorii C+E - aktualna karta kierowcy

  • aktualna kwalifikacja wstępna / okresowa (kurs na przewóz rzeczy)

  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty)

  • dyspozycyjności i punktualności

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • zaangażowania w pracę, przykładania się do powierzonych zadań

  • dbania o powierzone mienie, przede wszystkim o samochód.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Trasy ze zjazdami do kraju w weekendy

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie

  • Premie okolicznościowe

  • W pełni sprawne i wyposażone samochody

  • Ciągnik przypisany do jednego kierowcy

  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje kierowcy

  • Dobrze zorganizowaną spedycję

  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

MBM Transport jest międzynarodową firmą transportowo-spedycyjną. Istniejemy na rynku od 10 lat. Specjalizujemy się w transporcie drogowym oraz gospodarce magazynowej. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, roczniki 2019-2021. Naszą spedycję cechuje dobra organizacja oraz elastyczność pracy. Główny kierunek transportowy to Polska - Włochy - Polska.