Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E - system 4/2

DREM S.C. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zatrudnimy  Kierowców w Transporcie  Międzynarodowy kat. C+E

Trasy  Europa -Wielka Brytania

kontakt tel. 517 686 688

Opis stanowiska:

  • Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym + mega lub standard (firanka). Przewóz po krajach UE (głównie: Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Francja, Szwajcaria)
  • Pilnowanie dokumentacji transportowej
  • Dbałość o najwyższą jakość  realizowanych zadań

Wymagania:

  • Prawo jazdy Kat. C+E
  • Karta Kierowcy
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

  • Nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor marki DAF i Mercedes
  • Pojedyncza obsada
  • Organizacja pracy w systemie 4/2
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny oraz konkurencyjny system wynagradzania
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole oraz indywidualne podejście do każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy