Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

a.hartrodt (Polska) sp.z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdów na terenie Unii Europejskiej

  • codzienna obsługa i troska o pojazd

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem przewożonych towarów

  • nadzór nad dokumentami transportowymi

Nasze wymagania

  • ważne prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy + świadectwo kwalifikacji

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo (9000 zł -11000 zł netto miesięcznie)

  • pracę na nowych autach przypisanych do kierowcy

  • profesjonalne i elastyczne planowanie czasu pracy

  • praca od poniedziałku do piątku

  • możliwość pracy w trybie 2/1

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość uzupełnienia uprawnień ADR w trakcie współpracy

  • auta to nowe DAFY z klimatyzacją postojową

a.hartrodt (Polska) należy do ogólnoświatowej organizacji a.hartrodt, założonej w 1887 roku

w Hamburgu. Grupa a. hartrodt uznawana jest za przodującego globalnego spedytora, specjalizującego się w spedycji morskiej, lotniczej i drogowej.

Więcej informacji o Firmie można znaleźć na stronie: www.hartrodt.com

Przewiń do profilu firmy