Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E w transporcie międzynarodowym / Міжнародний водій C + E в міжнародних перевезеннях

M.T.D. INTER - TRANS

14 00017 712 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

• Wyjazdy na 3/4 tygodni

• Nadzór nad powierzonym ładunkiem

• Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy kierowcy

• Kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

• Dopełnianie niezbędnych formalności związanych z wykonywaniem przewozu towarów.

Ваші обов'язки

• Виїзди на 3-4 тижні

• Контроль за довіреним вантажем

• Дотримання чинних законів і норм, у тому числі робочого часу водія

• Керування транспортним засобом і дії, пов'язані з завантаженням і розвантаженням товару

• Виконання необхідних формальностей, пов'язаних з перевезенням вантажів.

Nasze wymagania

• Prawo jazdy kat. C + E

• Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym w Unii Europejskiej

• Kurs na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrowa karta kierowcy

• Mile widziane podstawowe uprawnienia ADR

• Mile widziani kierowcy z Ukrainy i Białorusi

Наші очікування

• Водійське посвідчення категорії С+Е

• Досвід роботи в міжнародних перевезеннях в Європейському Союзі не менше одного року

• Курс 95, сертифікат професійної кваліфікації, поточні медичні та психологічні огляди, цифрова картка водія

• Кваліфікація АДР вітається

• Запрошуються водії з України

To oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Dobre zarobki 80 euro netto na dzień

• Baza w Poznaniu

• Pojedyncza obsada

• Auto przypisane na stałe do jednego kierowcy

• Flotę nowoczesnych pojazdów marki Volvo

• Pakiet ubezpieczeń grupowych

• Dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne

• Praca w transporcie międzynarodowym

Це те, що ми пропонуємо

• Працевлаштування за трудовим договором

• Хороший заробіток від 80 євро нетто в день

• База в Познані

• Автомобіль, постійно закріплений за одним водієм

• Автопарк сучасних автомобілів Volvo

• Пакет групового страхування

• Додаткове закордонне страхування

• Робота в міжнародних перевезеннях

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne

Jesteśmy firmą transportową działającą od 20 lat dysponującą własnym taborem i świadczącą usługi przewozu towarów w krajach UE w szczególności na rynku niemieckim i francuskim. W naszej firmie istnieje możliwość poznania wszystkich zagadnień dotyczących transportu od podszewki ;-)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.mtdintertrans.com.pl/

Ми є транспортною компанією, яка працює вже 20 років, має власний автопарк та надає послуги з перевезення вантажів у країнах ЄС, зокрема на ринку Німеччини та Франції. У нашій компанії можна дізнатися про всі питання транспорту зсередини ;-)

Przewiń do profilu firmy