Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

LOGISERV GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

10 00012 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowców z kategorią C+E do transportu kontenerów BDF

Dystrybucja mebli bezpośrednio z fabryki oddalonej o 50 km od Zgorzelca do klientów na terenie Niemiec (95% tras, reszta Austria, Beneluks, Szwajcaria).

Praca w podwójnej obsadzie.

Baza z bezpłatnym parkingiem na samochody osobowe znajdująca się w miejscowości Iłowa (woj. lubuskie, 68-120).

Baza z zapleczem sanitarnym na terenie Niemiec przeznaczona na postoje w środku tygodnia.

Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym.

Odpinanie i przepinanie kontenerów BDF.

Dostawa towarów do klienta.

Rozładunek towarów u klienta za pierwsze drzwi przy pomocy wózków transportowych.

Dbanie o stan techniczny zestawu jak i o kontenery BDF.

Ekonomiczna jazda.

Informowanie o ewentualnych opóźnieniach w dostawie lub rozładunkach.

Nasze wymagania

Aktualne prawo jazdy kat. C+E.

Uprawnienia na przewóz rzeczy

Karta kierowcy.

Orzeczenie lekarskie.

Aktualne badania psychologiczne.

Mile widziane doświadczenie w pracy na BDF.

Mile widziane zespoły.

To oferujemy

Łączne wynagrodzenie netto powyżej 8600 zł przy 18 przepracowanych dniach w miesiącu, a nawet do 10500 zł przy 21 dniach.

Stabilne i pewne zatrudnienie.

Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5000 zł brutto (podstawa 4350brutto + 650 brutto premii za brak szkód/skarg ).

Za każdy dzień pobytu za granicą 350,00 zł dodatku.

Dodatkowo możliwość uzyskania premii za spalanie – 650 zł brutto.

Nowoczesny tabor marki DAF XF (pojazdy przypisane do zespołów).

Bony świąteczne.

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Wypłatę wszelkich świadczeń zgodnie z Kodeksem Pracy (np. nadgodziny, praca w nocy, praca w święta, dyżury itp.).

Dla osób, które chciałyby się przebranżowić i poważnie myślą o zawodzie kierowcy w transporcie międzynarodowym w kategorii C+E wraz z uprawnieniami na przewóz rzeczy, zapewniamy pokrycie kosztów w/w uprawnień.

O nas

PRACA DLA KIEROWCÓW MIĘDZYNARODOWYCH  C+E

– weekendy w domu, 8600 zł na rękę

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu:

+48 887084200