Kierowca Międzynarodowy kat. C+E CE (Europa, zagranica, FTL, firanka)

Magtrans Sp. z o.o.O firmie

9 000–10 500
brutto / mies.
  • Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Trasy pojazdami ciężarowymi (13,6m/24t) po krajach Unii Europejskiej (naczepa plandeka). Minimalny wyjazd to 21 dni w trasie.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rocznego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów C lub C+E,
  • komunikacji w języku polskim (instrukcje wydajemy w języku Polskim),
  • odpowiedzialności i motywacji do pracy,
  • dbałości o pojazd, naczepę i wyposażenie, które Ci przekazujemy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na Umowę o Pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne, terminowe, przejrzyste wynagrodzenie - możliwość wypłaty na konto lub 100% do ręki po zakończeniu delegacji,
  • dowolny system pracy - Ty wybierasz, ile chcesz być w trasie - akceptujemy każdy wyjazd powyżej 21 dni,
  • najnowszą flotę i pracę wyłącznie na nowym, sprawnym, dobrze wyposażonym sprzęcie:
  • » ciągniki siodłowe MEGA – MAN, DAF, M-B, Volvo średnia wieku do 2 lat;
  • » naczepy MEGA – WIELTON, średnia wieku do 3 lat,
  • karty paliwowe Shell oraz opłaty za drogi automatycznymi czytnikami,
  • pracę tylko w Państwach Europejskich (Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia, Luksemburg, Czechy, Austria, Włochy, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia) - Anglia dla chętnych,
  • przestrzeganie norm czasu pracy i jazdy kierowców,
  • możliwość noclegów na bazie (prysznicem i kuchnia do dyspozycji) oraz parking dla pojazdów osobowych,
  • pełny pakiet szkoleń wprowadzających – (procedury przedsiębiorstwa, czas pracy, EcoDriving itp.);
  • w większości wymiany pojazdów są na bazie w Busku, ale gdybyś się wymieniał poza bazą (np. Katowice, Wrocław - maksymalnie do granicy) to płacimy za dojazd i przyjazd BUS-em (BUS-y firmowe, tylko do dyspozycji Kierowców),
  • dedykowanego Spedytora.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Magtrans Sp. z o.o.

- 39 lat na rynku (od 1982 roku),

- 450 zatrudnionych osób,

- 250 mln zł rocznego obrotu.

WYNAGRODZENIE:

a) 6 tygodni w trasie (42 dni):

- gwarantowane minimalne wynagrodzenie od 12 000 zł do 13 500 zł (w zależności od stażu),

- możliwość zarobienia 15 000 zł (w zależności od wykonanej pracy);

b) 4 tygodnie w trasie (28 dni):

- gwarantowane minimalne wynagrodzenie od 8 000 zł do 8 800 zł (w zależności od stażu),

- możliwość zarobienia 10 500 zł (w zależności od wykonanej pracy);

c) 3 tygodnie w trasie (21 dni):

- gwarantowane minimalne wynagrodzenie od 6 000 zł do 6 700 zł (w zależności od stażu),

- możliwe wynagrodzenie 8 000 zł (w zależności od wykonanej pracy).

Średnie wynagrodzenie dla Kierowcy Międzynarodowego w naszej firmie to 9 500 zł / 30 dni pracy.

Możliwość wypłaty 100% wynagrodzenia do ręki, od razu po zakończeniu delegacji (zjazd z trasy) lub na konto - do wyboru przez Kierowcę.

Wynagrodzenie wyliczamy według:

- gwarantowanego minimalnego wynagrodzenia za każdy dzień w trasie + premia za ekonomiczną jazdę

***lub (co więcej)***

- za wykonaną pracę + premia za ekonomiczną jazdę (rozwiązanie dla zmotywowanych Kierowców).

DLA OBCOKRAJOWCÓW WYRABIAMY:

- kod 95,

- kartę pobytu na 3 lata (z Polskim meldunkiem),

- ubezpieczenie międzynarodowe ZUS A1 oraz EKUZ,

- PESEL.

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY:

- do siedziby w Busku-Zdroju, przy ul. Boh. Warszawy 116 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 oraz w sobotę od 7:00 do 12:00,

- do kontaktu telefonicznego lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu:

Tatiana +48 539 773 052 (Viber, WhatsApp, Telegram);

Łukasz +48 510 162 548 (Viber, WhatsApp, Telegram),

- do przesłania odpowiedzi na to ogłoszenie.

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E CE (Europa, zagranica, FTL, firanka), Gniezno