Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E (Europa, zagranica)

Magtrans Sp. z o.o.O firmie

8 700–10 500
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników na stanowisko Kierowcy Międzynarodowego C+E (ciągnik siodłowy + naczepa firanka) w Państwach Unii Europejskiej.

SYSTEMY PRACY I WYNAGRODZENIE NA RĘKĘ:

- minimum 21 dni w trasie - przerwa w domu dowolnej długości, czyli tzw. systemy 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 6/2, 6/3 itd. (średnie wynagrodzenie 9 100 zł / 30 dni),

- co weekend w domu (średnie wynagrodzenie 6 400 zł / 30 dni).

Możliwość wypłaty 100% wynagrodzenia do ręki, od razu po zakończeniu delegacji (zjeździe z trasy) lub na konto. Do wyboru przez Kierowcę!

Wynagrodzenie jest liczone według:

- gwarantowane wynagrodzenie miesięczne + premia za ekonomiczną jazdę

lub (co więcej)

- za wykonaną pracę + premia za ekonomiczną jazdę (rozwiązanie dla zmotywowanych Kierowców).

Zadzwoń pod podany poniżej numer lub wyślij aplikację przez tę stronę (nie wymagamy CV):

- Tatiana +48 539 773 052 (Viber, WhatsApp, Telegram),

- Łukasz +48 510 162 548 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Nasze wymagania

  • minimum 1 rocznego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów min. kategorii C lub C+E,
  • komunikacji w języku polskim (wszystkie dyspozycje wydawane są w języku Polskim),
  • odpowiedzialności i motywacji do pracy,
  • uczciwości i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dbałości o powierzone mienie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • bardzo atrakcyjne, terminowe, przejrzyste wynagrodzenie,
  • dowolny system pracy - Ty wybierasz, ile chcesz być w trasie,
  • najnowszą flotę i pracę wyłącznie na nowym, dobrze wyposażonym sprzęcie (ciągniki siodłowe MEGA – MAN, DAF, M-B, średnia wieku do 1,5 roku, naczepy MEGA – WIELTON, średnia wieku do 2 lat),
  • karty paliwowe Shell + opłaty za drogi czytnikami (automatycznie),
  • pracę tylko w Polsce lub Państwach Europejskich (Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia, Luksemburg, Czechy, Austria, Włochy, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia) - Anglia dla chętnych,
  • przestrzeganie norm czasu pracy i jazdy kierowców, płatność wszelkich świadczeń należnych pracownikom,
  • pełny pakiet szkoleń wprowadzających – (procedury przedsiębiorstwa, czas pracy, EcoDriving itp.);
  • bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie medyczne dla Kierowców w delegacji oraz możliwość płatnego przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • z reguły wymieniamy się pojazdami na bazie w Busku, ale gdyby się tak stało, to płacimy za dojazd i przyjazd BUS-em (BUS-y firmowe, tylko do dyspozycji Kierowców, wyjazd maksymalnie do granicy),
  • dedykowanego Spedytora.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Magtrans Sp. z o.o.

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od 1982 roku, w tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia ponad 420 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 210 mln zł rocznie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

  • do naszej siedziby w Busku-Zdroju, przy ul. Boh. Warszawy 116 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00 oraz w sobotę od 7:00 do 12:00,
  • do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu: Tatiana +48 539 773 052 (Viber, WhatsApp, Telegram) lub Łukasz +48 510 162 548 (Viber, WhatsApp, Telegram),
  • do przesłania odpowiedzi na to ogłoszenie.

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E (Europa, zagranica), Kraków