Logo Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

DAMIAN MAROSZEK TRANSPORT KRAJOWY I ZAGRANICZNYO firmie

9 000–14 000
brutto / mies.
  • Przemyśl
    Przemyśl, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowców kat. C+E na trasy międzynarodowe: PL-FR-PL, PL-DE-PL lub trasy krajowe.

Możliwe do ustalenia stałe załadunki w jednej firmie, rozładunki w Niemczech lub we Francji i zjazd do kraju. W przypadku Niemiec w 99% zjazd na weekend do kraju. W przypadku Francji, w zależności od długości trasy w większości przypadków co drugi weekend w kraju. Tematy do indywidualnego ustalenia.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu.

Nasze wymagania

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E

karta kierowcy

mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym (warunek nie jest konieczny, zapewniamy odpowiednie przeszkolenie)

mile widziany kurs na wózki widłowe (warunek nie jest konieczny)

To oferujemy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

nowe auto przypisane do kierowcy (MAN w systemie Euro 6), zestaw lub naczepa

wsparcie doświadczonych spedytorów w codziennej pracy, (osoby z j. niemieckim, francuskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Firma TRANSPORT KRAJOWY I ZAGRANICZNY DAMIAN MAROSZEK świadczy usługi transportowe od 2005 roku. Specjalizujemy się w transporcie całopojazdowym na terenie kraju oraz zagranicy. Dostarczamy towar głównie do i z Francji, Niemiec, Belgii i Włoch.

Posiadamy własna flotę złożoną z naczep i zestawów w systemie EURO 6 (MAN, SCANIA). Jesteśmy rozpoznawani wśród klientów w całej Europie z dostaw stolarki okiennej, głównie z wózkiem widłowym.

Kierowca międzynarodowy kat. C+E, Przemyśl