Oferta pracy

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

JAS-FBG S.A.

  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym

  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

  • Комбінації водіння тягач + причеп у міжнародному сполученні

  • Подбайте про найвищу якість виконання всіх завдань

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E

  • co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

  • karta kierowcy

  • ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • BAZA KIEROWCÓW ZNAJDUJE SIĘ: WOJ. ŚLĄSKIE - WARSZOWICE

  • Посвідчення водія категорії C+E

  • Стаж водія категорії С + Е не менше шести місяців

  • Діюча медична довідка та поточні психологічні тести

  • картка водія

  • Пройдений курс з перевезення вантажів

  • Відповідальність і мотивація до праці

  • БАЗА ВОДІЇВ РОЗМІЩЕННА: СIЛEЗЬКЕ ВОЄВОДСТВО - ВАРШОВІЦЕ

To oferujemy

  • w zamian za rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków oferujemy stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w renomowanej i cenionej na rynku firmie

  • pracę zgodną z obowiązującymi przepisami i zachowaniem norm czasowych

  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor

  • przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika

  • możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • kompleksowe szkolenie

  • В обмін на надійне та відповідальне виконання обов’язків ми пропонуємо стабільні та хороші умови працевлаштування на основі трудового договору в авторитетній та цінній компанії

  • Працювати згідно з діючими нормами та з дотриманням норм часу

  • Сучасний та комфортно обладнаний рухомий склад

  • Дружня атмосфера праці та індивідуальний підхід до кожного співробітника

  • Можливість укладання додаткового групового страхування на пільгових умовах

  • Комплексне навчання на робочому місці

!Uwaga!

Zachęcamy do współpracy obcokrajowców.

Baza kierowców znajduje się: woj. śląskie - Warszowice

БАЗА ВОДІЇВ РОЗМІЩЕННА: СIЛEЗЬКЕ ВОЄВОДСТВО - ВАРШОВІЦЕ

Osoby zainteresowane szczegółami oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

woj. śląskie: 506011890 -tel. dla kierowców z Ukrainy oraz 506 011 511- tel. dla kierowców z Polski

Przewiń do profilu firmy