Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

TRANSBUD KATOWICE Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Uważasz, że już najwyższy czas na zmianę pracy.

W takim razie to właśnie Ciebie szukamy!

Jesteś emerytem nie wiesz co zrobić z wolnym czasem

- ta oferta jest również dla Ciebie.

Dwa proste kroki:

Zadzwoń: 506011565, 506011649

lub wyślij SMS-a ze swoim numerem oddzwonimy,

możesz też wysłać swoją aplikację klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Przyjedź na rozmowę (Katowice, ul. Kolejowa 17)

i już – prawda, że proste !!!

CV nie wymagane

Oferta skierowana jest tylko do osób z okolic Śląska.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na trasach międzynarodowych minimum 1 rok.

  • prawo jazdy kat. C+E (z wpisem 95); aktualnego orzeczenia lekarskiego i badania psychologicznego; karty kierowcy oraz ukończonego kursu na przewóz rzeczy.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń, atrakcyjne zarobki

  • wyjazdy głównie na obszar UE (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania);

  • pracę na nowoczesnym max 3 lat sprzęcie (ciągniki o klasie silnika EURO-6 marki VOLVO, SCANIA, MERCEDES, MAN)

  • szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę;

  • szkolenie z ekonomicznych technik jazdy;

  • refundację kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy);

  • dofinasowanie z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej.

TRANSBUD KATOWICE Sp. z o.o.

Więcej o TRANSBUD-KATOWICE SP. Z O.O. dużej stabilnej firmie z ponad 60-letnią ugruntowaną pozycją na rynku transportowym dowiesz się z naszej strony internetowej:

www.transbud-katowice.com.pl

Przewiń do profilu firmy