Kierowca Międzynarodowy kat. C+E / również bez doświadczenia i przed uzyskaniem świadectwa kwalifikacji

MARCOTRAN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca kierowcy kat. C+E na trasach międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji – W PRZYPADKU BRAKU SZKOLENIA MOŻEMY SFINANSOWAĆ KURS NA ZASADZIE ZALICZKI
  • Karta kierowcy
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Siedziba główna firmy znajduje się w Pyskowicach na Śląsku

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki płacowe, średnie wynagrodzenie doświadczonego kierowcy 10500 zł na rękę (pojedyncza obsada) i 12000 zł na rękę (podwójna obsada)
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie, zgodne z zasadami pakietu mobilności
  • Stabilną pracę w dużej firmie o ustalonych standardach
  • Nowoczesny tabor pojazdów klasy Euro 6 (DAF, VOLVO, MERCEDES, MAN)
  • Praca na trasach w ramach Unii Europejskiej (kursy 2 tygodniowe – podwójne obsady lub 3 tygodniowe- pojedyncze obsady),
  • Dla osób początkujących w zawodzie możliwość przyuczenia w podwójnej obsadzie
  • OSOBOM, KTÓRE NIE MAJĄ ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI, OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ SFINANSOWANIA KURSU NA ZASADZIE ZALICZKI

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV, nr telefonu:

  • 797-501-820
  • 797-501-828
  • 502-992-721

MARCOTRAN POLSKA SP. Z O.O.

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim. Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E / również bez doświadczenia i przed uzyskaniem świadectwa kwalifikacji, śląskie