Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E w transporcie międzynarodowym

M.T.D. INTER - TRANS

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz rzeczy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym w Unii Europejskiej

  • Prawo jazdy kat. C + E

  • Kurs na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrowa karta kierowcy

  • Podstawowe uprawnienia ADR - mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobre zarobki (podstawa + delegacje) stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Flotę nowoczesnych pojazdów marki Volvo

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych

  • Dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne

Jesteśmy firmą transportową działającą od 20 lat dysponującą własnym taborem i świadczącą usługi przewozu towarów w krajach UE w szczególności na rynku niemieckim i francuskim. W naszej firmie istnieje możliwość poznania wszystkich zagadnień dotyczących transportu od podszewki ;-)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.mtdintertrans.com.pl/

Przewiń do profilu firmy