Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

DML-TRANS

8 00010 000 brutto / mies.
  • Trakt Lubelski 153, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

DML-TRANS

Trakt Lubelski 153

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca wykonujący transport w ruchu międzynarodowym - zestaw: ciągnik siodłowy z naczepą typu chłodnia.

  • Zgłaszanie wszelkich rozbieżności od zaplanowanego zlecenia

  • Odpowiednie zabezpieczenie ładunku i jego nadzór

  • Kontrola i poprawne wypełnianie dokumentów, przestrzeganie procedur

  • Kontrola temperatury i obsługa agregatu chłodniczego Carrier Maxima 1300

  • Dbanie o stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów

  • Inne czynności ściśle powiązane z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia do kierowania kat. C+E

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Doświadczenie w kierowaniu zestawem samochodowym na trasach międzynarodowych

  • Punktualność i przestrzeganie terminowości realizowanych zleceń

  • Motywacja, chęć do pracy i zaangażowanie

  • Sprawna komunikacja i współpraca z zespołem firmy

  • Wysoka kultura osobista i uczciwość

  • Mile widziane: Podstawowe uprawnienia ADR

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dostosowany do potrzeb i możliwości system pracy: wyjazdy na jeden, dwa lub trzy tygodnie, 2/1, 3/1

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie: do wyboru system wynagradzania

  • Stabilne zatrudnienie i przejrzystość w rozliczeniach

  • Pojazdy wyposażone w automatyczne systemy poboru opłat i karty paliwowe

  • Sprawna organizacja i zgodna z przepisami czasu pracy kierowcy

  • Premie uznaniowe, stażowe, ecodriving, za polecenia

  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

  • Zwrot kosztów szkolenia ADR + badania lekarskie

O nas

Firma transportowa dbająca o swoich pracowników, sprzęt i powierzone towary. Działamy zgodnie z przepisami i obowiązującymi normami. Posiadamy własny tabor samochodowy marki MAN w doskonałej kondycji i gotowości do pracy. Transport z użyciem naczepy typu chłodnia na terenie Unii Europejskiej. Realizujemy zlecenia transportowe w kierunkach: Hiszpania/Portugalia, Francja, Włochy, Wielka Brytania, kraje Benelux/Niemcy. Siedziba firmy mieści się w Warszawie gdzie dysponujemy strzeżonym miejscem postojowym oraz bazą transportową w Wyszkowie.