Logo Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

"GLOBAL" sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras międzynarodowych,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii,
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru,
  • optymalne planowanie czasu pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
  • ADR podstawowe mile widziane,
  • odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa współpracy,
  • profesjonalne i kompleksowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej jazdy – dla osób bez doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesną, zautomatyzowaną flotę,
  • elastyczny system pracy 2/1, 3/1, 4/1, 2/2, 3/2, 4/2 itd.,
  • szkolenia i programy rozwojowe,
  • ścieżkę awansu zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • wsparcie oraz dyspozycyjność specjalistów rynku transportowego.

O nas

GLOBAL Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, działająca od ponad 15 lat w branży TSL z siedzibą w Gdyni. Nasz świat jest ciągłym ruchem, nieustającą wędrówką tysięcy kilometrów po całej Europie. Tworzymy zespół, który pracuje na partnerskich zasadach, dzięki temu zbudowaliśmy nowoczesną flotę ponad 120 pojazdów. W związku z tak dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy.

Kierowca międzynarodowy kat. C+E, zachodniopomorskie