Oferta pracy

Kierowca międzynarodowy Kat. C + E

Firma Usługowo-Handlowa "AN-DAW"O firmie

  • Rogówko (pow. toruński), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma An-Daw to przykład rodzinnej firmy transportowej. Realizujemy przewozy drogowe na terenie Polski i Europy. Nasza flota jest sukcesywnie odmładzana. Korzystamy z usług serwisowych Kujawski Truck Center – Autoryzowanego Dealera i Serwisu Mercedes- Benz znajdującego się na terenie naszej bazy. Posiadamy również własną stację diagnostyczną.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowców z prawem jazdy kat C+E na auta zjazdowe lub system 2/1

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • aktualna karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji
  • kurs na przewóz rzeczy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie
  • nowoczesny tabor
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • strzeżony parking dla samochodów na terenie firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy