Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy kat. C + E

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MICHJAN SP. Z O.O. SP. K.

    Firma nasza rozwija się bardzo dynamicznie w zakresie transportu międzynarodowego. Dlatego też zapraszamy do współpracy doświadczonych kierowców ciągników siodłowych. Obszar naszej działalności to kontynentalna Unia Europejska.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Transport towarów ciągnikami siodłowymi w pojedynczej obsadzie
    • Transport towarów realizujemy plandekami

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. C + E.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę, stałą pensję i bonusy za przejechane kilometry.

    Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel. 668 505 505

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.